Witkamp Wijnand dekorte Aarink Hissink Meutstege accon avm Langenbeargh Lalesse Slootsmid financeconsult
knop Pizzas bakken bij Bakker Wijnand
knop Witkampers 2 stelt klassebehoud veilig
knop Witkampers verliest maar is veilig

Deelnemers Survival 2018

 DEELNEMERS WITKAMPERS SURVIVAL ZONDAG
7 JANUARI 2018

Vanwege de succesvolle opgave beginnen we om 10:00 uur.

De laatste groep start om iets voor 12:00 uur zodat iedereen om 13:00 weer in de kantine kan plaats nemen.

 

(het minimale aantal deelnemers in een team zijn 4 personen)

 

STARTTIJD GROEP DEELNEMERS KLEEDKAMER
10:00 uur 1

A1 Bryan Brummelman,

Chiel Oudenampsen, Gerben Keppels,

Joppe Zweverink, Matt Stegeman

1
10:05 uur 2

A1 David Dogterom, Rick Bouwhuis,

Frank Wesseldijk, Joost Hento,
Arjan ter Welle

1
10:10 uur 3

A1 Jorik Schoneveld, Rowan Brummelman, Luuk Oortgiesen, Dennis Welmer,

Jelle den Haan, Hans O.

1
10:15 uur 4

1e Roald Straalman, Sander Kok,

Daan Hento, Joost Platenkamp,
Christian Beuzel

5
10:20 uur 5

1e Diederick Aaftink, Timo Haverkamp, Koen de Iongh, Roel Wesseldijk,

Bastian Beuzel

5
10:25 uur 6

1e Remco Marsman, Martijn v/d Pol,

Jordy Woestenenk, Robin Bargeman,

Joost Pakkert

5
10:30 uur 7

2e Niels Bargeman, Luuk Bannink,

Adne Holmer, Tom Overmeen

11
10:35 uur 8 2e Remco Braakman, Wilmer Stegink, Raoul Haijtink, Joren Bloem,
Ruud Bekkink
11
10:40 uur 9

2e Pepijn Bloem, Jordy Woestenenk,

Rinze Hartelman,  Rinze Onis,
Henk Eggink

11
10:45 uur 10

4e Dion Eggink, Wouter van Heeckeren, Ralf Mensink, Gert-Jan Bargeman,

Ruben Oudenampsen, Toon Nijhof

9
10:50 uur 11

4e Thijmen Eggink, Tom Wesseldijk,

Ronald Lamberts, Jordy Schepers,

Ruud van Heeckeren, Jos W., Eelco v H

9
10:55 uur 12 4e Jarno Kl. Velderman, Jos Schepers, Ramon Man, Robbert van Heeckeren, Robert Bielderman, Wouter Vreeman 9
11:00 uur 13 DA1 Josien, Keely, Annemiek, Carmen, Bert(fiets) 3
11:05 uur 14 DA1 Anne, Mirthe, Dagmar, Daphne, Martin 3
11:10 uur 15 DA1 Dorien t H, Ilse, Marieke, Monique, André 3
11:15 uur 16

5e  Ivo Holmer, Geert Bielderman,

Roy Schilderinck, Herbert Kupper,
Jeffrey ten Have

7
11:20 uur 17

5e Mart Wagenvoort,Jouke Holmer,

Erwin Marsman, Ronny Woestenenk

7
11:25 uur 18

6e Erik Smale, Bouke Imenkamp,

Jordy Nieuwenhuis, Andre Beuzel,

Marcel Brummelman, Arjan Dimmendaal, (Jeroen Beumer, Iwan Bos) 
Jan Meijer, Jan Imenkamp

8
11:30 uur 19

Bestuur Rinze Addink, Martijn Hoentjen, Erna Niels, Roeland vd Berg,

(Wilmer Beuzel)

2/4
11:35 uur 20 DA2 Annefleur, Sanne N, Lisa, Joyce, Sarieke 4
11:40 uur 21 DA2 Ellemijn, Mariska, Emily,  Sanne S, Lianne 4
11:45 uur 22

MA1 Femke Snellink, Majorie Jansen,

Romy Goorhuis, Yinke te Brake,

Els Wesseldijk, Anouk Landeweer,

Carmilla Bruggeman(fiets) Teun Beuzel

10
11:50 uur 23

MA1 Kaylee Langeler, Sabine Lensink, Denice Heuvel, Jaleesa Demaniere, Fabieenne Hut, Leonie Bannink,

Manon Bannink(fiets) Martijn vd Pol

10

 

(De organisatie behoudt zich het recht voor wijzigingen aan te brengen in de teams, onder voorbehoud van typefouten)