Witkamp Wijnand dekorte Aarink Hissink Meutstege accon avm Langenbeargh Lalesse Slootsmid financeconsult
knop Pizzas bakken bij Bakker Wijnand
knop Witkampers 2 stelt klassebehoud veilig
knop Witkampers verliest maar is veilig

Rabobank leden opgelet!

 

Witkampers doet mee aan de Rabobank actie "Hart voor de Achterhoek". Van 9 tot en met 26 mei kunnen leden van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek stemmen op verenigingen en stichtingen die zij een warm hart toedragen. Iedere stem is geld waard en daarvoor hebben wij jouw hulp nodig.

 

Kom in actie en steun onze club!

Ken jij mensen die lid zijn van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek? Het zou fantastisch zijn als jij en jouw familie, vrienden en kennissen tussen 9 en 26 mei hun stem op onze club uitbrengen. Dus kom in actie en vraag hen op ons te stemmen!

 

Met uw unieke inlogcode (per post van de Rabobank ontvangen) kunt u op onderstaande link inloggen:

https://www.mijnbankenik.nl/noa/hartvoordeachterhoek?

 

Ons doel voor 2017:

Betaalbaar sporten voor alle leeftijden en doelgroepen! Het geld dat voetbal vereniging Witkampers ontvangt zal ditmaal worden gebruikt voor de jeugdopleiding. Er worden diverse materialen zoals goals, ballen, hesjes, pionnen enz. van aangeschaft.

 

Bedankt voor uw stem.

 

v.v. Witkampers