Witkamp Wijnand dekorte Aarink Hissink Meutstege accon avm Langenbeargh Lalesse Slootsmid financeconsult
knop Witkampers houdt weer de nul en wint in Ugchelen
knop Witkampers vloert opnieuw een koploper
knop Boeiende derby zonder winnaar

Update Teamindeling en wedstrijdschema V.d. Waltoernooi.

 

Zondag 21 mei vindt het Van der Waltoernooi plaats.
Om elf uur wordt er afgetrapt voor de eerste wedstrijden.
Rond 14:00 uur zijn de wedstrijden gespeeld en vindt de prijsuitreiking plaats.

Vanwege diverse afzeggingen hieronder een nieuwe teamindeling.

Teamindeling Van der Wal Toernooi 

aanvang 11:00 uur

 

Team 1: Heracles                                                     
1.
Joost Pakkert
2.
Martijn van de Pol
3.
Jordy Woestenenk
4.
Joren Bloem
5.
Robin Bargeman
6.
Rowan Brummelman
7.
Tom Overmeen
8.
Eline Wissink
9.
Sarieke Schuiling
10.
Dennis Seuters
Leider:  Roel Wesseldijk & Thomas Loo

Team 2: Go Ahead Eagles
1.
Daan Hento
2.
Niels Saaltink
3. Mark van Esterik
4. Wilmer Stegink
5. Niels Bargeman
6. Joost Hento
7. Pepijn Bloem
8. Chiel Oudenampsen
9. Denice Heuvel
10.
Sanne Schoneveld
Leider: Gerhard Schippers


Team 3: De Graafschap
1.
Sander Kok
2.
Stijn Wansink
3.
Gerrit Brouwer
4.
Rinze Onis
5.
Adne Holmer
6.
Jordy Wansing
7.
Manon Schutte
8. Ellemijn Boerman
9. Leon ten Have
10. Wouter Schreibelt
Leider: Christian & Bastian Beuzel

Team 4: PEC Zwolle
1.
Roald Straalman
2. Joost Platenkamp
3. Chiel Potgieter
4. Ruud Bekkink
5. Rinze Hartelman
6. Anne Fleur Ter Morsche
7. Floor Schut
8. Bryan Brummelman
9. Dennis Welmer
10. Eddy Veltmaat
11. Bert Bolink
Leider: Bert Haijtink 

 

Wedstrijdschema

11.00:
Veld 2a:  
Heracles – Go Ahead Eagles
Veld 2b:  
De Graafschap – PEC Zwolle

11.19:
Veld 2a:  
Heracles – De Graafschap
Veld 2b:  
Go Ahead Eagles – PEC Zwolle

11.38:
Veld 2a:  
Heracles – PEC Zwolle
Veld 2b:  
Go Ahead Eagles – De Graafschap

12.00: Pauze / F’jes tegen de mama’s

12.45:
Veld 2a:  
Heracles – Go Ahead Eagles
Veld 2b:  
De Graafschap – PEC Zwolle

13.04:
Veld 2a:  
Heracles – De Graafschap
Veld 2b:  
Go Ahead Eagles – PEC Zwolle

13.23:
Veld 2a:  
Heracles – PEC Zwolle
Veld 2b:  
Go Ahead Eagles – De Graafschap

Er worden geen finales gespeeld.