Welkom bij VV Witkampers
De voetbalclub van Laren Gelderland
Witkampers heer en meester in Rheden
Lees meer
Witkampers en AZC scoren niet
Lees meer
Beuningse Boys Vr1 net te sterk voor Witkampers Vr1
Lees meer
GSV '38 en Witkampers houden elkaar in evenwicht
Lees meer
Witkampers Vr1 en Hoogland Vr1 delen de punten
Lees meer
 • Trainer Mannen 1 Jeroen van der Tol verlaat Witkampers na 5 jaar

  In goed overleg met de Technische Commissie heeft Jeroen de keuze gemaakt om na 5 jaar te stoppen als hoofdtrainer van Mannen 1. Afgelopen week heeft hij de spelers en staf hiervan op de hoogte gesteld. Jeroen werkt vanuit duidelijke structuren met een gedragen kijk op het voetbal voor Witkampers Mannen 1. Het is ook niet voor niets dat we Jeroen zo lang hebben willen binden aan onze club. Een mooie periode met promotie naar de tweede klasse als kers op de taart. Helaas was dit voor één jaar. Op dit moment staat Mannen 1 op een keurige derde plek in de 3e klasse B. Naast een goede trainer zal ook een prettig mens onze vereniging gaan verlaten aan het einde van het seizoen. De komende periode gaat de Technische Commissie, in overleg met het bestuur, op zoek naar een opvolger.


  Reactie Jeroen:
  ‘De keuze om aan het einde van het voetbalseizoen te stoppen als hoofdtrainer bij Witkampers Mannen 1 is een lastig besluit. Ik heb het goed naar mijn zin bij de club en ervaar de samenwerking met spelers en staf als prettig. Toch denk ik dat het goed is om na vijf seizoenen afscheid van elkaar te nemen en beiden aan iets nieuws te beginnen. Samen met de staf en spelersgroep ga ik er alles aan doen om er een mooi laatste voetbalseizoen bij Witkampers van te maken.’

  Altijd met vriendelijke groeten,
  Jeroen van der Tol