• Rabo ClubSupport 2022 - Stem op VV Witkampers!

  De stemperiode voor Rabo ClubSupport 2022 gaat van start!

   
  Wij doen mee met Rabo ClubSupport. Vanaf nu tot en met 27 september kan er op ons gestemd worden via de website Stemmen. Vanzelfsprekend willen we jullie stem graag bijschrijven!

  Ons doel dit jaar:
  Door het aanschaffen van verplaatsbare lichtgewicht doelen kunnen wij een groot gedeelte van onze vereniging bedienen. Dit geldt o.a. voor jeugdteams, speciaalvoetbal en voor het jaarlijkse scholenvoetbaltoernooi. Het bedienen van verschillende leeftijdsgroepen, doelgroepen en een breed maatschappelijk belang maakt deze investering duurzaam en breed inzetbaar. Het lichtgewicht materiaal maakt het verplaatsen voor onze vrijwilligers prettiger om uit te voeren en is dus minder arbeidsintensief.

  Ons doel vorig jaar:
  Verbetering zicht en bereikbaarheid toegangsweg, toegangspoort, fiets- en auto parkeerplekken en loopbrug naar trainingsvelden.

  Rabo ClubSupport - Stem op VV Witkampers