Welkom bij VV Witkampers
De voetbalclub van Laren Gelderland
Witkampers JO 10-2 – Markelo JO 10-3G Helaas verloren ondanks het weergaloze spel!
Lees meer
Witkampers houdt opnieuw de nul en blijft punten pakken
Lees meer
Witkampers Vrouwen 1 genomineerd!
Lees meer
Vrouwen 1 ook na de winterstop op winst
Bavel VR1 - Witkampers VR1 1-3 Lees meer
  • Survival Witkampers 2020

    Teams en Starttijden


    Groep 1 (start 09.45 uur)
    Mannen 1: Robin Bargeman, Stijn Wansink, Bryan Brummelman, Remco Marsman, Rowan Brummelman

    Groep 2 (start 09.50 uur)
    Mannen 1: Jordy Woestenenk, Raoul Haijtink, Joost Pakkert, Timo Haverkamp, Daan Hento

    Groep 3 (start 09.55 uur)
    Mannen 1: Sander Kok, Christian Beuzel, Bastian Beuzel, Matt Stegeman, Joost Hento, Roald Straalman

    Groep 4 (start 10.00 uur)
    Mannen 2: Rick Bouwhuis, Pepijn Bloem, Luuk Bannink, Ruud Bekkink, Colin Stegeman

    Groep 5 (start 10.05 uur)
    Mannen 2: Jorn Zomer, Chiel Oudenampsen, Gerben Keppels, Rinze Onis, Diederick Aaftink, Joppe Zweverink

    Groep 6 (start 10.10 uur)
    Mannen 3 / 4: Jerry Russchen, Han Hartelman, Mark van Esterik, Jordy Woestenenk, Thijs Loo, Rinze Hartelman

    Groep 7 (start 10.15 uur)
    Mannen 3 / 4: Mark Koeslag, Martijn van de Pol, Dennis Welmer, Lars Koeslag, Jorik Mombarg

    Groep 8 (start 10.20 uur)
    Mannen 3 / 4: Peter Keppels, Hendry Potman, Leon ten Have, Wessley ten Have, Guus Rothman

    Groep 9 (start 10.25 uur)
    Mannen 5: Jos Wesseldijk, Ruud van Heeckeren, Jos Schepers, Martijn Scholten, Jacco Strokappe

    Groep 10 (start 10.30 uur)
    Mannen 5: Ruben Oudenampsen, Tom Wesseldijk, Ivo Holmer, Jelmer Dijks, Jordy Schepers

    Groep 11 (start 10.35 uur)
    Mannen 5: Dion Eggink, Ramon Man, Jarno Klein Velderman, Wouter van Heeckeren, Rolf Mensink

    Groep 12 (start 10.40 uur)
    Vrouwen 1: Anne, Carmen, Peter, Carmilla, Charlotte, Daphne

    Groep 13 (start 10.45 uur)
    Vrouwen 1: Dorien B, Elisa, Josien, Lucie, Martin

    Groep 14 (start 10.50 uur)
    Vrouwen 1: Dorien TH, Mignot, Tessa, Inge, André

    Groep 15 (start 10.55 uur)
    Vrouwen 2: Romy, Leonie, Els, Lisa, Sarieke, Fabienne, Femke

    Groep 16 (start 11.00 uur)
    Vrouwen 2: Imme, Jaleesa, Kaylee, Lotte, Marleen, Maxime, Yinke

    Groep 17 (start 11.05 uur)
    Vrouwen 3: Emily, Mariska, Sabine, Geline, Eline, Demi, Manon, Monique

    Groep 18 (start 11.10 uur)
    Mannen 8: Bjorn Braakman, Arjan Veneklaas, Dinand Rouwenhorst, Henry Wichers, Gert-Jan Braakman, Ramon Dijks, Erwin Blankenbarg

    Groep 19 (start 11.15 uur)
    Mannen 8: BJ Meuleman, Roy Scheggetman, Jasper ter Morsche, Bennie Groot Wesseldijk, Erwin Veltmaat, Niels Wansing

    Groep 20 (start 11.20 uur)
    Mannen 8: Maurice Harskamp, Yoran te Lintelo, Eddie Veltmaat, Bert Bolink, Dennis Seuters, Gert-Jan van der Braak

    Groep 21 (start 11.25 uur)
    Mannen 9: Ronny Woestenenk, Chiel Dommerholt, Jeroen Oudenampsen, Roy Schilderink, Michiel Woestenenk

    Groep 22 (start 11.30 uur)
    JO19-1: Tobias Echternach, Jorey Lensink, Jur Wilgenhof, Wessel Paalman, Robert Welbergen, Ruben Wesseldijk

    Groep 23 (start 11.35 uur)
    JO19-1: Luke Pardijs, Michiel Arkink, Douwe den Haan, Luuk Oortgiesen, Ot Stekelenburg, Stan Hoentjen, Stef Koersruijter

    Groep 24 (start 11.40 uur)
    JO19-2: Martin Zomer, Jamy Veldmaat, Joost Bannink, Tycho Langeler, Gerjan Jansen

    Groep 25 (start 11.45 uur)
    JO19-2: Jesse Zomer, Rens Ribbers, Willem Zweverink, Johan Beuzel, Jan Nijenhuis

    Groep 26 (start 11.50 uur)
    JO19-2: Patrick Klomphaar, Bart de Iongh, Frank Hiddink, Joey Kettelarij, Mike Scheggetman

    Groep 27 (start 11.55 uur)
    Bestuur: Martijn Hoentjen, Iwan Bos, René Jansen, Arjan Dimmendaal