PROGRAMMA AANKOMEND WEEKEND:

Voorbereiding seizoen 2019-2020

Hierbij overzicht voorbereiding oefen- en bekerwedstrijden senioren en vrouwen Witkampers seizoen 2019-2020

DAG DATUM  WEDSTRIJD AANVANG
           
ZONDAG 18 AUG. WVV '34  1 - WITKAMPERS 1 11:00
ZONDAG 18 AUG. WITKAMPERS VR1 - RIGTERSBLEEK VR1 12:00
           
DINSDAG 20 AUG. WITKAMPERS VR1 - JONG FC TWENTE VR 19:00
           
DONDERDAG 22 AUG. WITKAMPERS 1 - REUNIE 1 19:00
DONDERDAG 22 AUG. WITKAMPERS 2 - MARKELO 2 19:30
           
ZATERDAG 24 AUG. WITKAMPERS VR1 - KLARENBEEK VR1 15:00
           
ZONDAG 25 AUG. WITKAMPERS 3 - DIEPENHEIM 2 11:00
ZONDAG 25 AUG. WITKAMPERS VR2 - ALTIUS VR1 12:00
           
DINSDAG 27 AUG. WVV '34  2 - WITKAMPERS 2 20:00
           
DONDERDAG 29 AUG. WITKAMPERS 1 - VORDEN 1 19:00
           
VRIJDAG 30 AUG. WARNSV. BOYS VR1 - WITKAMPERS VR1 19:00
           
DINSDAG 3 SEPT. FC WINTERSWIJK 3 - WITKAMPERS 2 20:15
DINSDAG 3 SEPT. WITKAMPERS VR3 - MARKELO VR1 18:30
           
WOENSDAG 4 SEPT. BERGHUIZEN VR1 - WITKAMPERS VR1 20:00
WOENSDAG 4 SEPT. KLEIN DOCHTEREN VR1 - WITKAMPERS VR2 18:30
           
DONDERDAG 5 SEPT. WITKAMPERS 1 - LETTELE 1 19:00
DONDERDAG 5 SEPT. HOLTEN 2 - WITKAMPERS 3 20:00
DONDERDAG 5 SEPT. WITKAMPERS 4 - WARNSV. BOYS 3 18:30
DONDERDAG 5 SEPT. ABS 3 - WITKAMPERS 5 18:30
           
ZONDAG 8 SEPT. SV TWELLO 1 - WITKAMPERS 1 14:00
ZONDAG 8 SEPT. WITKAMPERS 2 - FC EIBERGEN 2 10:00
ZONDAG 8 SEPT. WITKAMPERS 3 - REUNIE 2 10:00
ZONDAG 8 SEPT. VORDEN 3 - WITKAMPERS 4 10:30
ZONDAG 8 SEPT. WITKAMPERS 5 - HOLTEN 3 12:00
ZONDAG 8 SEPT. WITKAMPERS 6   VRIJ  
ZONDAG 8 SEPT. WITKAMPERS 7 - VRIJ  
ZONDAG 8 SEPT. WITKAMPERS 8 - VRIJ  
ZONDAG 8 SEPT. WITKAMPERS 9 - VRIJ  
           
ZONDAG 8 SEPT. WITKAMPERS VR2 - RATTI/SOCII VR1 12:00
ZONDAG 8 SEPT. ABS VR1 - WITKAMPERS VR3 10:00
           
ZONDAG 15 SEPT. ACTIVIA 1 - WITKAMPERS 1 14:00
ZONDAG 15 SEPT. WITKAMPERS 2 - SP. LOCHEM 2 10:00
ZONDAG 15 SEPT. NEEDE 2 - WITKAMPERS 3 11:15
ZONDAG 15 SEPT. SP. LOCHEM 3 - WITKAMPERS 4 11:00
ZONDAG 15 SEPT. WITKAMPERS 5 - MARKELO 4 10:00
ZONDAG 15 SEPT. WITKAMPERS 6 - WITKAMPERS 8 10:00
ZONDAG 15 SEPT. WITKAMPERS 7 - WITKAMPERS 9 12:00
ZONDAG 15 SEPT. RIGTERSBLEEK VR1 - WITKAMPERS VR1 12:30
ZONDAG 15 SEPT. WITKAMPERS VR2 - VORDEN VR1 13:00
ZONDAG 15 SEPT. ENTER VR1 - WITKAMPERS VR3 12:00
           
ZONDAG 22 SEPT. VOLLEDIG   PROGRAMMA  
           
ZONDAG 29 SEPT. VOLLEDIG   PROGRAMMA