• Vrijwilligersavond nu vóór aftrap nieuwe seizoen

  De jaarlijkse gezellige avond voor al onze vrijwilligers hebben we vastgesteld op vrijdag 23 augustus 2024 in het clubgebouw. Uiteraard hadden we deze avond graag eerder willen houden als afsluiting van het seizoen 2023-2024, maar na alle volle agenda’s te hebben geraadpleegd, waarvan met name een aantal festiviteiten in en rondom Laren, lukte het niet om de avond dit seizoen nog in te plannen. Verder ook nog rekening houdende met de vakantieperiode hebben we besloten om de avond nu in te plannen voor aanvang van het nieuwe seizoen.

  Het is de bedoeling dat het weer een avond wordt uitsluitend voor al onze vrijwilligers en dat het geen gecombineerde avond wordt met andere activiteiten vanuit de club. Dus echt een avond alleen voor de vrijwilligers. Uiteraard zullen we zorgen voor een leuke invulling van de avond, zodat elke vrijwilliger er met een goed gevoel op terug kan zien.

  Nadere informatie over deze avond via de clubsite en de socials.

  Zet het alvast in je agenda en we hopen op een grote opkomst van onze vrijwilligers.

  Bestuur vv Witkampers
  4 juni 2024